Sektörde bir ilke imza atarak tek çatı altında hepsi bir arada çözümler sunmak. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sınıfının en iyisi hizmeti sağlayarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yüzde yüz memnuniyeti ile Türkiye’nin lider ve örnek şirketi olmak.

Hizmet, ekipman ve ürün çeşitliliğimiz, ihtiyaca yönelik iş çözümlerimiz, hizmette sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmak. Firmamız değerlerine uygun çalışma prensibi ile bilgi çağının getirdiği son teknoloji ve trendler doğrultusunda yaratıcı, paket çözümler sunarak yönetim ve maliyet avantajı sağlamak. Alanında uzman, deneyimli ve özverili ekibimizle, dokunduğumuz her alanda kalite ve lüks algısını hissettirmek.

Mesleki kariyerine çok erken yaşlarda, Türkiye’de özel radyoların kurulmaya başladığı doksanlı yılların başında, aynı zamanda kurucusu ve sahibi olduğu yerel radyo istasyonu Alaçatı Genç FM (102.5) ile başladı. Radyo idareciliği ve program yapımcılığı ile eş zamanlı olarak çeşitli organizasyon ve partilerde DJ olarak başarılı performanslar sergiledi. Büyük eğlence mekanlarının revaçta olduğu bu dönemde, gelen teklifleri de değerlendirerek, müzikal anlamda kişisel gelişimine katkı sağlayacak projelerde ve eğitimlerde yer aldı. Türkiye’de dönemin en önemli kulüp ve eğlence mekanlarında performans sergiledi. Radyoculuğun getirdiği birikimle hatırı sayılır bir plak ve cd arşivi bulunmaktadır. Arkadaşlarının takdiri ‘Müzik Kütüphanesi’ lakabı da buradan gelmektedir. Müziğin her alanında girişimlerini sürdüren Gürdal YAĞCI, kişisel prodüksiyonlarını gerçekleştirmek, yurt dışına açılmak, Türk DJ ve prodüktörlerine kendilerini tanıtabilme fırsatı yaratmak amacıyla 2000 yılında İzmir’de Musica Records’u kurdu. İlk olarak, kendi seçtiği parçalardan oluşan Complation’ı piyasaya sürdü. 2001 yılında DÜNYA LİSTELERİ 2001 adı altında, ikili kaset olarak basılan ve çeşitli yabancı sanatçıların şarkılarından oluşan, dağıtımını Kral Müzik’in yaptığı bu albüm Türkiye genelinde çok başarılı bir satış grafiği yakaladı. Yapmış olduğu onlarca prodüksiyon içinde, radyo tanıtım ve reklam müzikleri, kısa film ve tiyatro oyunu müzikleri, beste ve aranjelerin yanı sıra yayımlanmamış onlarca Remix çalışması bulunmaktadır. Halen projelerine devam etmektedir. Mesleki kariyeri boyunca 55 bin saati aşan canlı performans süresi ile ulaşılması güç bir deneyime imza atan Gürdal YAĞCI, Türkiye’nin dünya çapında ses getirmiş caz sanatçıları ve pek çok önemli yabancı sanatçıya ses teknisyeni ve FOH Tonmaister olarak eşlik etti. 2006 ve 2008 yılları arasında Akbank Cazz Festivali’nin Bodrum ayağında 3 yıl tonmaister olarak görev aldı. 2008 yılında Bursa’da düzenlenen 3.Uluslararası Bursa İpekyolu Film Festivali (uluslararası TV’lerde canlı yayımlandı) teknik altyapısının tasarlanmasında önemli rol üstlendi ve FOH Tonmaister olarak görev aldı. DJ’liğini de yaptığı festivalin ödül töreninde kullanılan tüm tematik müzik ve efektler kendi stüdyosunun üretimidir. 2010 yılından bu yana çalışmalarında Sosyal Sorumluluk projelerine de ağırlık veren Gürdal YAĞCI, DÜŞLER AKADEMİSİ projesi kapsamında engelli ve yetenekli gençlere ücretsiz olarak destek verdi. Akademide Dj Eğitmenliği görevini sürdüren ve öğrencilerine temel DJ eğitimi veren Gürdal YAĞCI’nın en büyük hayali; duyma engelli gençlerle aynı sahnede performans göstermek. 2011 yılında profesyonel olarak akademik çalışmalara yönelen Gürdal Yağcı, Kadir Has Üniversitesi bünyesinde hayata geçirilen Hall Of Fame (HOF) – Şehir Sanatları Akademisi’nde kurucu eğitmen olarak görev aldı.

Back to Top