HİZMETLERİMİZ

AÇILIŞ – DAVET – ÜRÜN TANITIMI

Davet, fuar, açılış, lansman ve özel temalı partileriniz için en yaratıcı çözümler, size ve firmanıza özel hazırlanan, dekor, branding ve teknik ekipmanımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Hiçbir detayı kaçırmadan, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış, eksiksiz, dakik ve birinci kalite hizmet sağlıyoruz.

 

 

ORGANİZASYON & DÜĞÜN

Önceliğimiz, sizlere bu en özel gününüzde detaylarla uğraşmak zorunda kalmadığınız, her anından keyif aldığınız muhteşem bir gün yaşatmak… Dünya standartlarında en güncel ve güvenli ekipmanlar, ayrıca alanında deneyim sahibi, güler yüzlü ve çözüm odaklı personelimiz ile hizmetindeyiz. Biz, profesyonel kadromuz ve çalışma sistemimizle sizin için en iyisini organize ederken siz, kendinizi gecenin heyecanına bırakabileceksiniz…

 

 

SİSTEM KURULUM – SATIŞ – TEKNİK DESTEK

Teknik destek ekibimiz ile alışveriş merkezi, otel, club, cafe-bar, restoran, beach club gibi mekanlara var olan teknik sistemlerinde yaşadıkları sorunlar için hepsi bir arada çözümler sunuyor, yeni kurulan mekanların tüm teknik donanımını eksiksiz olarak sağlıyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra audio & video ışık ve görüntü sistemleri konusunda danışmanlık, projelendirme, kurulum ve satış hizmeti veriyoruz.

 

 

IT & NETWORK

Her türlü teknik ekipmanın çalışması için gerekli olan (ses,ışık, görüntü sistemleri) digital altyapı projelerinizi tasarlıyor ve uyguluyoruz. Digital dünyanın avantajları sayesinde sizlere uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

 

 

 

DJ HİZMETİ

Farklı müzik türlerine hakim geniş arşivleri ile özel ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşan deneyimli dj’lerimiz ile özel günleriniz muhteşem geçecek.

 

 

 

 

DIGITAL MÜZİK ARŞİVİ HİZMETİ

Sektörün önde gelen müzik dağıtım platformlarının sıkı takibi ile oluşturulan digital müzik arşivimiz deneyimli dj’lerimiz tarafından türlerine göre ayrılarak arşivlenmekte sizlerin ve mekanlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanarak ihtiyaç duyduğunuz formatta sizlere belli periyotlar halinde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda mekanlarınızın teknik ihtiyaçlarına da profesyonel ekibimizle danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Tüm projelendirme, satın alma, uygulama işleriniz tek elden takip edilmekte, sizlere kolay yönetilebilir bir süreç ve maliyet avantajı sağlamaktayız.

 

 

 

 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanacak yıllık bakım anlaşmalarımız ile giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Teklifimiz hakkında detaylı bilgi için lüften bizimle iletişime geçin…
Back to Top